KONST / Litografier / Färglitografi 13956322
nr 1395 6322
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad CJ, 1933. Motivet: 48x48cm, yttermått inklusive ram: 61x61cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:29:25
150 kr